נהייתי מומחה למצלמות וידאו

By | 2 ביולי 2007

היום הסתובבתי כל היום עם מצלמת וידאו בבלוגפרנס. עניתי ללא מעט אנשים על המצלמה ועל השיקול שלי לקנות אותה. אבל למה אני? הרי אני כמעט לא מבין כלום בדברים האלה. מסתבר שלא כך הדבר. עצם הנוכחות שלי במקום עם מצלמת וידאו ומיקרופון שנראה מקצועי הפך אותי בעיני הסובבים למומחה בעניין. אולי זה גם קשור לכובע.

יגאל חמיש, שגם צילם את התמונה שלי, אומר כל הזמן שמי שכותב בלוג על איזה שהוא נושא, מייד הופך בעיני אחרים למומחה בעניין. זה כנראה עובד גם בעולם של פנים אל פנים.

ודרך אגב, אם רציתם לשאול. המצלמה היא Panasonic NV-GS230 והמיקרופון audio-technica ATR55. שניהם של שתיל.

6 thoughts on “נהייתי מומחה למצלמות וידאו

 1. שרון

  ומתי נצפה בסרט המהולל שבו כולנו מככבים? הבלוגוספירה במתח!

  אגב, נראה לי שכל מי שיתהלך עם מצלמה +מיקרופון שנראים כ"כ מקצועיים כמו שלך ייתפס כאחד שמבין בזה (בהנחה שלא ייחשד כעיתונאי)

 2. velvet

  זהו, באתי לבדוק מה עם הסרט, ואני רואה שהשאלה כבר נשאלה.
  אז אני שואלת שוב: מה עם הסרט????

 3. יוחאי רוטנברג

  המצלמה הזאת טובה מאד וגם המיקרופון. זו מצלמה חדשה שנמצאת חודש וחצי על המדף היא באה במקום
  ה – GS 180 של פנסוניק. היא בעלת 3 שבבי צבעים מחקה מצלמה מקצועית אבל בגלל גודל השבבים זה רק חיקוי אבל לצרכים שלך שלי ושל גופים לא ברודקסטים זה מספיק. אפרופו אם תהיה לך כתבה טובה המסחריים יענו יקבלו את החומר ולא יתווכחו על טיב הצילום.
  היא ידידותית למשתמש הפרטי. מאפשרת חיבור למחשב גם הורדת חומרים וגם הקלטה חזרה מהמחשב. בדגמים האחרונים חברות שונות מפחיתות עזרים שונים מהמצלמות על מנת להפחית המחיר ולמצלה זו יש כרגע די הרבה יתרונות אבל הכל זערורי . ויתרון נוסף היא נפתחת (קלטת הצידה) למצלמות אחרות מהסדר גודל שלה הפתיחה היא תחתית. כך שאם מחברים לחצובה אתה לא צריך לפרק מהחצובה בשביל להכניס קלטת חדשה.
  יחד עם זאת היא מאד פלסטית ושבירה.
  זהירות, אבל היא זולה ומתאימה לכל בית.
  יוחי רוטנברג
  מנהל מרכז תקשורת עירוני ויצו כגן, בירושלים
  ויו"ר האגודה לטלוויזיה רדיו ותקשורת קהילתית

 4. Pingback: כתיבה חמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *